Steroid Satın Almak Doğru Mudur?

Steroidler vücuda yapar testosteron hormonunun alınmasını sağlar. Testosteron hormonu erkeklik hormonu olarak da bilinir. Steroidler aslında hem faydalı hem de zararlıdır. Tıbbi alanda da doktor tavsiyesi ile testosteron seviyesi düşük hastaların kullanımı için uygundur. Bu hormon vücutta bulunması gereken seviyede bulunmazsa, güç kaybı, cinsel isteksizlik, kırmızı kan hücresi üretiminin yavaşlaması gibi sorunları beraberinde getirir. Fakat bu bilgiler herkes steroid kullanmalı testosteron faydalıdır anlamına gelmez. Testosteron ihtiyaç duyulan kadar vücuda alınmalıdır. Bu hormon yalnızca sperm üretimiyle görevli değildir. Vücutta bu hormonun etkilendiği pek çok bölge vardır ve steroid satın al ile tercih edilen steroidlerin fazla kullanımı sağlığınızı bozabilir.

Erkeklerde testosteron hormonunun bulunmaması kısırlık sebebidir. Steroidler tedavi esnasında kontrollü kullanılmalıdır. Özellikle kadın sporcular steroid satın al kararı veriyorlarsa uzman biriyle görüşmeleri sağlıkları açısından daha iyi olur. Göğüste büyüme, seste kalınlaşma gibi anormalliklar kaıdnların steroid kullanmasının sonucunda ortaya çıkabilir. Profesyonel kadın sporcular genellkle müsabakalardan önce steroid kürleri kullanmaya başlar. Bu kürler kısa sürede kas kütlesini ve gücü artırır. Rekabet çoğu zaman steroid kullanma planı yokken bile steroid satın al işlemine iten bir sebeptir. Müsabakalardan her sporcu birincilik almak ister. Bu da daha azla güçlü olmayı ve enerjik olmayı gerektirir. Steroidlerin sağladığı kas kütlesi ve kuvvet gibi avantajlar rakibinizi korkutabilir.

Steroid satın al işlemini bitirdikten ve güvenli alışveriş yaptıktan sonra aldığınız ürünlerin orjinalliğini muhakkak kontrol edin. İnsan vücudu müthiş bir işleyişe sahiptir. Bu işleyişi kontrolsüz bozmak ciddi sağlık problemlerine yol açar. Tüm bunlara rağmen steroid kullanmayı gerekli görüyorsanız ve steroid sipariş verecekseniz muhakkak dozlarına dikkat edin. Steroidler enjeksiyon ve oral yolla alınanlar olarak ayrılırlar. Enjeksiyon kimi birey için itici gelmektedir. Çünkü zordur ve herkes enjeksiyon ile steroid almaya cesaret edemez. Eğer daha önce enjeksiyon uygulamadıysanız oral yolla kullanabileceğiniz steroidler sizin içni daha uygundur. Sağlığınızı riske atmayın. Güç kazanmak yalnızca steroidlerle mümkün olmadığı gibi steroid kullanmadığınız da güçsüz kalacağınız anlamı çıkmamaktadır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.