Steroid Mağazaları Gerçek Mi?

İlaç sektörünün basit bir sektör olmadığını hepimiz biliyoruz. Eczanelerden başka hiçbir yerden ilaç temin edilemeyeceğini de… Karmaşık bir konuya daha değineceğiz. İlaç ile başlamak istedik çünkü steroidlerin ilaç olduğu unutuluyor. Steroidler çerez tüketilir gibi tüketiliyor ve sonra medyada kötü haberler görülüyor. Buna son vermek steroidi düzgün kullanarak mümkün… Steroid fiyatları ile konumuzu ele alalım. Neden fiyatlardan bahsedeceğiz?

  • Steroidler ilaçtır ve ucuz olması imkânsız olan etkiye sahiptir. Vücudunuz steroidlere ciddi reaksiyon gösterebilir. Doktor kontrolünde steroid satın aldıysanız ve beklenmeyen bir durumla karşılaştıysanız gecikmeden doktorunuza başvurmalısınız.
  • Steroid fiyatları arasında farklı firmalarda çok büyük farklar yoktur. İlaçların içeriği ve amacı bellidir. Vücudunuzun daha iri ve çalışkanmış gibi gözükmesini sağlamanız için steroid kullanırsınız. ‘’Çalışkanmış’’ kelimesinin üstünde durmak gerekirse steroidler antrenmansızsanız size yalnızca -mış gibi etki eder. Kaslarınız varmış gibi, performansınız yüksekmiş gibi, güçlüymüşsünüz gibi…
  • Steroidlere talep yoğun oldığundan artık aklınıza bile gelmeyen yerlerde steroid satışı yapılıyor. Bu sebeple ünlü steroid markalarının muadiliymiş gibi gözüken merdiven altı ürünlerin iyi tespit edilmesi ve alınmaması gerek. Steroidin de sahtesi mi olur deme, bil ki steroidlerin de sahtesi var ve steroid fiyatları bu orjinalliğin asıl simgesi denilebilir.
  • Her yüksek fiyatlı steroidde kesinlikle orjinaldir diye düşünme. Bu şekilde düşünenler için de fiyatlar yüksek tutuluyor ve kişiler sahte steroidi fiyatına bakarak orijinal sanıyor. Steroide başlarken büyük paralar dökmenize gerek yok. Ürünün orijinal olduğuna eminseniz, iyi antrenman ve beslenme şekliyle hedefinizdeki vücuda ulaşabilirsiniz.
  • Eczanede satılan steroidler de vardır fakat reçetesiz alınmazlar. İlaç olarak değerlendirmeleri ve kişilerin steroidi vücutlarına hunharca alması kontrolsüz kullanılmaması gerektiğini göstermektedir. Sizi steroidler konusunda yönlendiren bir uzman yoksa ve soru işaretleriniz varsa steroid fiyatları ve orijinal olmaları hakkında bilen kişilere danışmalısınız.
  • Steroid kullanmaya yeni başladıysanız ve daha önce hiç steroid kullanmadıysanız ilk steroidden sonra vücudunuzun tepkisini gözlemleyin. Sorun tespit ettiğinizde doktorunuza başvurun.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.