Anabolik Steroid Kaç Günde Bir Kullanılmalıdır? Previous item Anabolik Steroid Kürleri... Next item Anabolik Steroid...

Anabolik Steroid Kaç Günde Bir Kullanılmalıdır?

Anabolik steroidlerin yapısı incelendiğinde erkeklik hormonu olarak bilinen testosteronun sentetik yapıdaki hali olarak karşımıza çıkar. Kasları, kemikleri, saç köklerini, karaciğeri, böbrekleri, bağışıklık sistemlerini, üreme sistemlerini ve sinir sistemlerinin gelişmesine katkıda bulunur. Özellikle sporla ilgilenen bireylerin kullandıkları anabolik steroidler de bu noktada yoğun ilgi gören bir steroid çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Fakat bu ürünü kullanmayı planlayan bireyler anabolik steroid kaç günde bir kullanılmalıdır? Sorusuna cevap aramaktalar. Steroid kullanılırken periyotlama, istifleme ve piramitleme gibi dönemlerden geçilir. Periyotlama evresinde anabolik steroid 1,5 aylık ya da 3 aylık dönem alınır.

Anabolik Steroid Ne Kadar Kullanılmalı?

Sonrasında en az bir ay kullanımına ara verilir. İstifleme döneminde farklı steroid türleri birleştirilerek farlı gıda takviyeleri alınır. Piramitleme döneminde ise steroid kullanımı minimumdan maksimuma çıkarılır. Bu şekilde steroid kullanan bireylerin herhangi bir sorun yaşamaları beklenmiyor.

Fakat steroidin dozaj olarak kullanımına sporcuların dikkat etmeleri gerekiyor. Kullanım dozuna göre steroidin iki günde bir ya da üç günde bir alınması yeterli olmakta. Buna sporcuların antrenörleri ile birlikte kara vermeleri gerekiyor.

Anabolik Steroid Nerelerde Satılır?

Sporcular anabolik steroidi kaç günde bir kullanmaları gerektiği ile ilgili olarak antrenörleri ile bir çalışma planı hazırlamalarının ardından sırada bu ürüne nasıl sahip olunacağı gelir. Ürüne sporcular internet üzerinden, eczanelerden ve sağlık ürünlerinin satışını yapan noktalardan ulaşabilirler. İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen sporcular steroid satın al sekmesini takip ederek istedikleri ürüne ve çeşide kısa sürede ulaşabilirler.

Online Alışverişte Sipariş Seçeneği

Online olarak stesroid almak isteyen kişilerin hizmetine steroid sipariş hizmeti sunuluyor. Bu hizmet sayesinde sporcuların daha kısa sürede istedikleri steroide sahip olmaları sağlanmakta.

Anabolik Steroid Kullanımı
Anabolik Steroid Kullanımı

Anabolik Steroid Fiyat Listesi

Sporcular tarafından steroidlerle ilgili olarak merak edilen bir diğer konu ise bu ürünün fiyat aralığı ile ilgilidir. Streoidlerin fiyatlarının çok yüksek olduğu yönünde bir algı bulunsa da bu durumun gerçeği yansıtmadığını söylemek mümkün.

Steroid Fiyatları;

  • Minimum 80 TL ile 130 TL arasından
  • Ortalama 250 TL ile 350 TL arasında
  • Maksimum ise 800 TL ile 975 TL bandından sporcularla buluşuyor.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.